32 666 5555 Panel klienta

Praca

Jeżeli interesuje Cię praca w młodym zespole i chciałbyś do nas dołączyć, zapraszamy do kontaktu.
Poniżej znajdują się aktualne oferty pracy, jeżeli jesteś zainteresowany prosimy o przesłanie CV oraz lilstu motywacyjnego na nasz adres kontakt(at)etth.pl lub wypełnienia formularza kontaktowego.

Na CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926).

Instalator sieci telekomunikacyjnych

Wymagania:

  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z instalowaniem okablowania strukturalnego
  • znajomośc podsatawowych zagadnień z sieci światłowodowych
  • brak ograniczeń do pracy na wysokości
  • prawo jazdy kategorii B
  • wysoka kultura osobista (praca u Klienta indywidualnego w domu)

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP
  • ukończone szkolenie uprawniające do pracy na wysokości

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
  • zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • elastyczne godziny pracy

Przedstawiciel Handlowy

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera
  • łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, otwartość, komunikatywność
  • podstawowa wiedza z zakresu usług telekomunikacyjnych (dostęp do Internetu, Telewizja, Telefon)

  • własny samochód
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • realizację planów sprzedaży uslug teleinformatycznych
  • prezentacja ofert handlowych

Oferujemy:

  • zarobki uzależnione od osiągniętych wyników

Sprawdź dostępność usług w Twojej okolicy

etth