32 666 5555 Panel klienta

Usługi interaktywne

Zagłosuj na miss

Pierwsza w Polsce usługa polegajca na możliwości wzięcia udziału w głosowaniu poprzez PILOTA od TV. Do tej pory były przykłady takich usług w tradycyjnych programach telewizyjnych - poprzez wysyłanie płatnych SMSów. Nasza usluga jest całkowicie DARMOWA.

Przed wyborami MISS ZAGŁĘBIA umieściliśmy na kanale 99 zdjęcia kandydatek. Po naciśnięciu NIEBIESKIEGO przycisku na pilocie od TV przechodzimy do trybu interakcji, następnie poprzez strzałki w pilocie wybieramy kandydatkę, na któr chcemy zagłosować. Nasz głos potwierdzamy za pośrednictwem przycisku OK.

Wszystkie wyniki zbierane są w bazie danych, a następnie przekazane do komisji przy wyborach MISS ZAGŁĘBIA - w 2010 roku wybieraliśmy MISS ZAMEKNET.

Pizza przez TV

Jest to innowacyjna usługa - jesteśmy pierwszą w Polsce telewizją, która wprowadziła tego typu usługę. Promocja usługi odbyła się 15 października 2010 roku.

Usługa została wymyślona kilka lat temu. Wykonywaliśmy stronę do zamówień pizzy przez Internet dla Kanion-Pizzy z Będzina, w momencie gdy pojawiła się możliwość wprowadzenia w naszej sieci telewizji nowej generacji, w której jest możliwa interakcja z użytkownikiem - padł pomysł zamówienia pizzy przez TV. Dzisiaj zrealizowaliśmy nasz pomysł sprzed kilku lat, wtedy takie usługi były marzeniami, teraz są rzeczywistością.

Zamawianie pizzy przez TV jest bardzo wygodne (nie ma tu potrzeby wynonywania telefonów do pizzerii, włączania komputera).

Monitoruj osiedle

IPTV daje możliwość transmisji obrazu z placu zabaw lub parkingu zlokalizowanego na naszym osiedlu na wybranych kanałach telewizora. Dzięki temu istnieje możliwość doglądania naszej pociechy bawiącej się w piaskownicy lub samochodu zaparkowanego przez blokiem.

Jest możliwość powiązania tej usługi z nagrywaniem i odtwarzaniem treści z kamer. Taka usługa zapewnia nam bezpieczeństwo oraz zmniejszy potencjalne kradzieże w miejscu naszego zamieszkania.

Sprawdź dostępność usług w Twojej okolicy

etth